Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?

Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olması koşuluyla 14 gün içinde, faturanızın arkasındaki iade formunu doldurarak anlaşmalı kargomuz ile karşı ödemeli olarak iade edebilirsiniz.


İade etme süresi kaç gündür ?

Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört (14) iş günüdür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 45 gün içerisinde iade edebilirsiniz.


İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim ?

İade talebiyle giresunloya.com gönderdiğiniz ürünlerin iade kargo masrafları firmamıza aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen faturanın arka yüzünde, mesafeli satış sözleşmesi bulunan nüshasındaki iade formunu eksiksiz doldurarak, Aşağıdaki adrese “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. İade Adresi: Hacısiyam mah fatih cad.no129/A Giresun Merkez


İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak ?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra giresunloya.com tarafınızdan kredi kartınıza/banka hesabınıza ürün bedeli on (10) gün içerisinde iade edilir. Kargo bedeli ve kapıda ödeme tutarı hesabınıza iade edilmez, sadece geri gönderdiğiniz ürünlerin bedelleri tarafınıza iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Kapıda nakit ödeme ile yaptığınız alışverişlerde faturanızın arka nüshasında yer alan İade Formuna Banka Hesap Bilgilerinizi ( HESAP SAHİBİ ADI SOYADI VE IBAN numarası ) yazmayı unutmayınız. Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinde, IBAN NO bilgisi olmadan ücret iadesinin yapılması mümkün değildir.


Kredi kartı ile alışveriş yaparken güvende miyim ?

giresunloya.com güvenli ödeme sayfası yardımıyla tüm hizmet ödemelerinizi en güvenli yoldan tamamlayabilirsiniz. Güvenli ödeme sayfası PayTR alt yapısını kullanır ve 3D Secure güvenliğiyle kredi kartı ödemelerinizi güvenli yoldan tamamlamanızı sağlar. Ödeme işleminiz tamamlandığında, PayTR üzerinden bir ödeme bilgisi maili alırsınız. Giresun Loya müşteri yetkilileriniz de ödemenizi hızlı bir şekilde onaylayacaktır Ödeme işleminize devam etmeden önce doldurduğunuz form bilgilerinizin doğru olduğundan emin olmayı unutmayın.


Elime geçen ürün kusurlu, ne yapmam gerekiyor ?

Satın alınan ürünün ayıplı olduğunun anlaşılması halinde, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren kırk beş (45) gün içerisinde iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa stoklarda bulunan ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.


Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim ?

giresunloya.com’dan satın aldığınız ürünleri dilerseniz mağazalarımızdan fatura/fiş ibraz etmek koşuluyla 14 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz. (14 günü geçen ve fişi olmayan ürünlerde KESİNLİKLE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR. Bu durumda ürünleri 14 gün içinde tarafımıza iade edebilirsiniz. )

İNDİRİm
%5
kuponu
Bültenimize üye olun,
indirim kuponu kazanma fırsatı yakalayın.