Nasıl sipariş verebilirim ?

giresunloya.com’de ödeme işleminizi kredi kartı ve Havale/Eft ile gerçekleştirebilirsiniz.


Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı ?

Kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş şuanda yapamamaktasınız. Ödeme sayfasına geldiğinizde Havale/Eft veya kredi kartı seçeneğini seçebilirsiniz. Sipariş toplamınız 150 ₺ altında ise, 9 TL tahsilat bedeli alınmaktadır.


Havale yoluyla ödeme yapabiliyor muyum ?

giresunloya.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde şu an için sadece kredi kartı ve havale/eft seçeneği bulunmaktadır. Diğer ödeme seçenekleri konusunda alt yapı çalışmalarımız devam etmektedir.


Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dâhil midir ?

giresunloya.com üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dâhildir.


Kredi kartı ile alışveriş yaparken güvende miyim ?

giresunloya.com güvenli ödeme sayfası yardımıyla tüm hizmet ödemelerinizi en güvenli yoldan tamamlayabilirsiniz. Güvenli ödeme sayfası PayTR alt yapısını kullanır ve 3D Secure güvenliğiyle kredi kartı ödemelerinizi güvenli yoldan tamamlamanızı sağlar. Ödeme işleminiz tamamlandığında, PayTR üzerinden bir ödeme bilgisi maili alırsınız. Giresun Loya müşteri yetkilileriniz de ödemenizi hızlı bir şekilde onaylayacaktır Ödeme işleminize devam etmeden önce doldurduğunuz form bilgilerinizin doğru olduğundan emin olmayı unutmayın.


Bilgim dâhilinde olmayan bir harcama gerçekleşti, ne yapmalıyım ?

Tüm bunlara rağmen bilginiz dahilinde olmayan bir harcama ve/veya işlem gerçekleşirse, en kısa sürede Giresun Loya Müşteri Hizmetleri’ne bildiriniz.

İNDİRİm
%5
kuponu
Bültenimize üye olun,
indirim kuponu kazanma fırsatı yakalayın.